«Добрі практики» для розвитку професійної компетентності педагогічних працівників
Пройшов плідний тиждень методичної роботи викладачів коледжу, метою якого стало поширення «добрих практик» педагогічного колективу.
Усі заплановані заходи сприяли постійному професійному зростанню, враховуючи індивідуальну траєкторію кожного педагога.
Так, круглий стіл «Організація освітнього процесу в умовах воєнного стану: інструкції, вказівки, пояснення» (Драч М.В.), семінари «Вимоги до оформлення електронної документації викладача» (Гутель О.В.) дали можливість викладачам узагальнити та систематизувати знання та уміння в роботі з електронними документами.
Кожен з педагогів взяв участь в обговоренні та практичному застосуванні навичок в організації та проведенні інтерактивних занять, що формують у здобувачів освіти компетентності та наскрізні вміння: інтервізія «Як зробити навчання продуктивним: методична робота викладача в коледжі», практикум з організації роботи у Навчальній хмарі lCloud: перенесення тем НМК, створення тестів, внесення досягнень, курсів (Мухаровська Н.І.), тенінг «Ефективне використання ZOOM-конференцій для організації онлайн-заняття» (Лашевич О.О.).
Актуальним на сьогодні є питання побудови міжособистісних та колективних стосунків: круглий стіл «Проблеми булінгу, мобінгу, газлайтингу в освітньому середовищі: шляхи розв’язання» (Зінчук І.С.), «Профорієнтація як складова піар-менеджменту закладу освіти» (Мороз Н.О.), семінар-практикум «Психолого-педагогічний супровід студентів під час війни» (Андрійчук Т.В.), семінар-практикум «Українська мова – мова вільних людей» (Котюк Г.І.).
Педагогічних працівників та інших учасників освітнього процесу залучено до активної роботи тренінгу з надання першої домедичної допомоги в умовах воєнного стану (Солодовник С.В., Скапчук В.В.).
Наталія МУХАРОВСЬКА, завідуюча навчально-методичним кабінетом