Циклова комісія загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

Тижні предметів циклової комісії

Науково-теоретичні конференції

Дослідницька робота

Психологічні тренінги

Дискусійні платформи

Предметні олімпіади

Круглі столи

default img

Дуда-Ільчук Оксана

Голова циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

ilchuk.duda@nvmk.org.ua

 

Циклова комісія загальноосвітніх, гуманітарних,соціально-економічних дисциплін – це структурний підрозділ Новоград-Волинського фахового медичного коледжу, що провадить освітню, методичну, дослідницьку, мистецьку спортивну діяльність за групою дисциплін. Але, крім того, вона має особливу місію, адже саме  наші викладачами стають першими, з ким студент першокурсник знайомиться у освітньому закладі. Саме наш професіональний, творчий, наполегливий, креативний колектив допомагає пройти їм нелегкий шлях соціальної і освітньої адаптації, закохатися у коледж і свою майбутню професію. Викладачі циклової комісії найчастіше виступають в ролі організатора всіх видів діяльності студента, як компетентні консультанти і керівники.

Загальними навчально-методичними проблемами, над якими працює циклова комісія є удосконалення загальноосвітньої, гуманітарної, соціально-економічної підготовки молодших спеціалістів з медичною освітою шляхом підвищення професіоналізму викладачів циклової комісії та створення у коледжі відповідного освітнього простору та застосування інноваційних педагогічних технологій при викладачів предметів циклу загальноосвітніх, гуманітарних,соціально-економічних дисциплін з метою удосконалення фахової підготовки студента.

Для вирішення цих проблем викладачі циклової комісії формують основні напрями своєї роботи. Ми намагаємось перетворити кожне заняття і позаурочний захід зі студентами на урок людяності, гуманізму, патріотичності, працелюбності, порядності, адаптації до умов життя, що постійно змінюється, вихованню лідерських якостей та ін.

Викладачі циклової комісії проводять безліч відкритих занять, поза аудиторних заходів, конференцій, олімпіад. Пишуть науково-методичні статті та стають науковими керівниками студентів, що друкують статті за результатами пошуково-дослідницької роботи.

Отже, циклова комісія загальноосвітніх, гуманітарних,соціально-економічних дисциплін є осередком творчості, професійності, наполегливої праці у підготовці молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра з медичною освітою.