Відділення “Лікувальна справа”

Я підходжу до своєї роботи з людинолюбством і
сподіваюся, що зможу поліпшити світ.
Карл А. Хеммершлаг

Термін навчання на відділенні становить 4 роки на основі базової загальної середньої освіти та 3 роки на базі повної загальної середньої освіти.
У коледжі створені всі умови для успішного оволодіння студентами професійними знаннями: сучасні аудиторії, навчальні кімнати, обладнані необхідною наочністю, інструментарієм, технічними засобами навчання.
Освітній процес на відділенні проводиться за типовим навчальним планом. Під час проведення навчальних занять широко застосовуються сучасні комп’ютерні технології. На відділенні проводяться науково-практичні конференції із залученням провідних спеціалістів практичної охорони здоров’я.
Наші випускники підготовлені до професійної діяльності в галузі охорони здоров’я для надання долікарської лікувально-профілактичної допомоги населенню, першої медичної допомоги при гострих захворюваннях і нещасних випадках. Більшість з них працює сьогодні в міських і районних фельдшерсько-акушерських пунктах, здоровпунктах, лікувально-профілактичних установах на первинних посадах фельдшера, завідуючого фельдшерським, фельдшерсько-акушерським пунктом, здоровпунктом.
Значна частина фельдшерів міста та прилеглих районів – випускники Комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради, а решта випускників продовжує навчання у закладах вищої освіти України.
За успіхи у навчанні та активну громадську позицію студенти нагороджуються подяками, грамотами. Листи-подяки за виховання своїх дітей та їх активність у житті навчального закладу отримують батьки та школи.
Ми дбаємо про те, щоб майбутні фельдшери в стінах медичного коледжу зростали не лише професійно, але й стали носіями високої загальної культури з чіткою громадянською позицією.