Виховна робота

Щоб кожна справа сьогодення
живила парость майбуття

Процес виховання – безперервний процес формування особистості, що йде в навчанні, набирає злету під час творчої праці, загартовується під час спортивних тренувань,  постійно розвивається та поглиблюється.

Найуспішнішніх з наших студентів внесено до Книги Пошани коледжу, відзначено нагородами: «Студент року», «Кращий спортсмен», «Лідер року», «Волонтер року», «Міс коледжу», «Містер коледжу».
За роки існування заклад упевнено пройшов шлях становлення, розвитку та здобув популярність далеко за межами Житомирської області.

Заклад є лідером в усіх добрих справах із впровадження якісно нових сучасних підходів до проблем зміцнення здоров’я молоді міста, пропаганди здорового способу життя. Спільно з обласними та міськими центрами соціальних служб для молоді проводиться велика робота з профілактики булінгу, алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління та СНІДу в молодіжному середовищі.

В закладі розроблено план заходів щодо створення умов для реалізації здібностей обдарованої молоді, розвитку їх інтелектуального і творчого потенціалу. Створено творче середовище, психологічно-сприятливий клімат для творчості та інтелектуального розвитку студентів, працюють гуртки та клуби за інтересами. Ведеться пропаганда кращих здобутків національної культури та духовної спадщини. Створена відеотека заходів інтелектуального та творчого характеру.

Національно-патріотичне виховання є пріоритетним напрямком виховання студентів.

Патріотичне виховання, спрямоване на формування і розвиток особистості, яка має якості громадянина – патріота Батьківщини та здатна успішно виконувати цивільні обов’язки в мирний і воєнний час. Важливе значення для формування у молодих людей патріотичних почуттiв має вивчення рідної мови та літератури, історії України, культурології, проведення тематичних виховних заходів, «круглих столiв», акцій миру, вiдвiдування виставок, музеїв, проведення екскурсій.

Професійне виховання тісно пов’язане з патріотичним, з усвідомленням студентом своєї ролі у майбутньому, з бажанням удосконалювати свої професійні навички, виховувати в собі почуття самопожертви, вчитися героїзму, співчуття, прагнення бути прикладом для інших, адже від медичних працівників, їх фахової майстерності, знань, умінь і навичок, високих моральних якостей залежить майбутнє України, майбутнє нації.!

Заходи патріотичного спрямування

Відкриймо серця для Добра та Любові!

Щоденна допомога волонтерів-медиків по догляду та організації дозвілля вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини

Подаруй вишиванку дітям сходу!

Зібрано і передано 36 вишиванок для дітей з Луганська

Не зорі падають із неба. Зірки ідуть на небеса…

Вечір пам’яті присвячений героям «Небесної сотні»

Героїв варто пам’ятати

Виховний захід  до Дня Героя

Від серця до серця!

Захід спрямований на придбання офтальмологічного обладнання для Житомирської обласної дитячої лікарні

Долоньки добрих справ

Заходи до Дня Святого Миколая для дітей-інвалідів

Доброта врятує світ

Ціллю проведення заходу є підтримка онкохворих дітей

Україна понад усе!

Всеукраїнська конференція 

Я – патріот України!

Регіональна військово-патріотична гра з нагоди Дня захисника Вітчизни

Національно-патріотична робота у коледжі здійснюється за активної участі студентської ради коледжу, що як орган студентського самоврядування ініціює та проводить заходи національно-патріотичного спрямування. Важливе значення має також залучення студентів до активного суспiльного життя, виконання ними громадських доручень, особиста iнiцiатива i участь у пiдготовцi та проведеннi культурно-масових i громадсько-полiтичних заходiв на рівні коледжу та міста.

Реалії сьогодення визначили пріоритетні напрями роботи з військово-патріотичного виховання студентів. Актуальними серед студентів стали зустрічі з учасниками бойових дій на Сході України, випускниками-медиками АТО та волонтерами, відвідання військовослужбовців, які отримали поранення та проходять реабілітацію військовому госпіталі. Гордістю навчального закладу є кагорта випускників-медиків, які щороку поповнюють ряди Збройних Сил України та надійно захищають її цілісність і незалежність на Сході держави.

Багато гарних справ на рахунку волонтерського центру «Милосердя». Студенти-волонтери щороку проводять благодійні акції на підтримку військових, онкохворих та дітей спеціалізованого будинку дитини.
З ініціативи студентського парламенту було проведено загальноміський благодійний конкурс краси «Я – українка! І я цим – горджусь!», головним меседжем якого стала краса задля благодійності. Вдалося зібрати понад 10 тисяч гривень на операцію у Німеччині тяжкопораненому випускнику коледжу, медику АТО Дмитру Блохіну та 7740 гривень на нове обладнання для реанімації дитячої токсикології Охматдиту.

Патріотичне виховання в коледжі наскрізно пронизує весь навчально-виховний процес. Зокрема було випущено і презентовано книгу «Видатні особистості медичної галузі Звягельщини» за матеріалами науково-пошукової роботи студентів та викладачів, головний редактор директор медичного коледжу Олена Солодовник (2 розділи книги присвячені випускникам та викладачам коледжу, медикам – воїнам АТО).

Патріотичному вихованню молоді сприяє музей історії медицини Новограда-Волинського, в якому відображено різні періоди розвитку медицини, розміщено стенд «Випускники коледжу – медики АТО», встановлено пам’ятний знак загиблим медикам АТО Дмитру Герасимчуку і Владиславу Трепку, військовим 30-ї ОМБР та Сабіні Галицькій, сержанту, старшій медичній сестрі, випускниці коледжу. Їх імена вписані золотими літерами в історію рідного коледжу, в історію рідного краю.

Показником результативності роботи по формуванню високої духовності та патріотизму студентів є стабільний позитивний імідж навчального закладу, неодноразова перемога в міському рейтингу популярності «Гордість міста» в номінаціях «Кращий навчальний заклад», «Кращий студент року», «Активна громадська позиція»

Патріотична молодь сьогодні – це успішна Україна завтра!