Виховна робота


Щоб кожна справа сьогодення
живила парость майбуття.

 Процес виховання – це процес творення людини XXI століття. Він іде під час навчання, набирає злету під час творчої праці юнаків та дівчат, загартовується під час спортивних тренувань, розвивається, поглиблюється і трепетно застигає на висоті професійного олімпу.

Ті, хто досяг цієї висоти в закладі, заноситься до Книгу Пошани коледжу, отримує відзнаки коледжу: «Студент року», «Кращий спортсмен», «Лідер року» «Міс коледжу», грамоти, дипломи, премії.

Координатором виховної роботи в коледжі є заступник директора з питань гуманітарної освіти та виховання Ніна Олександрівна Мороз, викладач вищої категорії, викладач-методист.

Сучасний світ потребує людини з високим рівнем загальної культури, ерудиції, професійної майстерності, людини успішної, ефективної, до чого прагне педагогічний колектив закладу, створивши всі умови для якомога повнішої самореалізації кожної особистості.

Спочатку викладачі-словесники, пізніше викладачі-клініцисти сприяють формуванню у наших студентів почуття доброти, милосердя, готовності до самопожертви в ім’я іншої людини – необхідних якостей для спілкування з пацієнтом. Адже коледж – це колектив, об’єднаний любов’ю, ентузіазмом, добром, життєлюбством.

Творчий потенціал студентів розкривається, насамперед, при проведенні свят творчості, які є традиційними в закладі. Участь в заходах, гуртках, клубах за інтересами емоційно насичує життя студентів, формує активну особистість, здатну до самовдосконалення та самореалізації.

Навчальний заклад є лідером в усіх добрих справах по впровадженню якісно нових сучасних підходів до проблем зміцнення здоров’я молоді міста, пропаганди здорового способу життя. Спільно з обласними та міськими центрами соціальних служб для молоді проводиться велика робота протягом року з профілактики алкоголізму, наркоманії, тютюнопаління та СНІДу в молодіжному середовищі.

В закладі розроблено план заходів щодо створення умов для реалізації здібностей обдарованої молоді, розвитку їх інтелектуального і творчого потенціалу. Створено творче середовище, психологічно-сприятливий клімат для творчості та інтелектуального розвитку студентів, діє соціальна підтримка, заохочення, премії, нагороди за творчість.

Ведеться пропаганда кращих здобутків національної культури та духовної спадщини. Створена відеотека кращих заходів інтелектуального та творчого характеру, фотовиставка «Таланти твої, коледжу», «Витоки духовності коледжу», діє «Екран рейтингу груп». Вагому перемогу здобув коледж в міських конкурсах: рейтинг-популярності
«Гордість міста» в номінаціях «Кращий керівник року», «Кращий студент року», «Кращий волонтерський загін року», естрадної пісні «Сонячне коло»,
Всеукраїнських конкурсах: медичних працівників «Ліра Гіппократа» та виконавців естрадної пісні «Перлина України».
У рамках IV Міжнародного фестивалю «Перлина Полісся - 2015» гран-прі отримала студентка III курсу спеціальності «Сестринська справа», «золотий голос коледжу» - Лук’янова Анна.

Показником результативності виховної роботи в закладі є стабільний позитивний імідж навчального закладу.