Учитель зобов\’язаний перед суспільством працювати тільки добре
«Працю вчителя ні з чим не можна ні порівняти, ні зіставити. Ткач уже через годину бачить плоди своїх турбот. Сталевар через кілька годин радіє з вогненного потоку металу — це вершина його мрії; орач, сіяч, хлібороб через кілька місяців милується колосками і жменею зерна, вирощеного на полі… А вчителеві треба працювати роки і роки, щоб побачити предмет свого творіння; буває минають десятиріччя, і ледве-ледве починає позначатися те, що ти замислив; нікого так часто не відвідує почуття незадоволення, як учителя; ні в якому ділі помилки і невдачі не приведуть до таких тяжких наслідків, як в учительському. Кожна крихта людської краси — це вчителя безсонні ночі, сивина, неповоротні хвилини його особистого щастя — так, учителеві часто буває ніколи подумати про себе, бо він змушений думати про інших, і це для нього не самопожертва, не покірливе підкорення долі, а справжнє щастя особистого життя», – ці слова В. Сухомлинського стали девізом для роботи нашого викладацького колективу.
Червоною наскрізною ниткою особистісно-орієнтованого навчання пронизано засідання обласного методичного об’єднання методистів вищих навчальних закладів 5 листопада 2015 року у стінах нашого коледжу. У рамках заходу представлено методичну доповідь Котюк Г.І. на тему «Методика використання ОЗОНу на заняттях у ВНЗ» та презентовано пошукову діяльність викладачів та студентів на тему «Молюсь за Україну».
На завершення гостям закладу було представлено Музей історії медицини Новограда-Волинського.
Члени методичного об’єднання з упевненістю підтвердили, що гідність, відданість та патріотизм сьогодні засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.