Практичне заняття з елементами майстер-класу на тему: «Медицина як наука. Альтернативна медицина»
Студентам, які прагнуть крокувати в ногу з часом необхідно володіти англійською мовою. Це мова міжнародного спілкування та технологій, прогресу та новітніх тенденцій, ключ до розуміння та спілкування з представниками різних національностей, мова сьогодення без якої вже не можливо уявити сучасний світ. Саме тому, вивчення іноземної мови у вищих навчальних закладах потребує актуальних та нестандартних підходів.
Тема «Медицина як наука. Альтернативна медицина» є актуальною, адже має інформативно-комунікативну спрямованість. Тому опрацювання даної теми дало можливість студентам не лише підвищити рівень знань з англійської мови, а й дало відповіді на питання щодо ролі нетрадиційної медицини у нашому житті. Нетрадиційні методи лікування – це не данина капризній моді популярних віянь, а цінний досвід стародавньої медицини, який потребує нового переосмислення з наукових, морально-етичних, соціально-біологічних позицій.
Традиційні і нетрадиційні методи лікування не заперечують, а взаємодоповнюють одні одних і можуть добре співіснувати. Можливо, в майбутньому, коли лікарі розширять свій арсенал лікувальних методів, коли назавжди зникне поняття “безперспективний хворий”, розподіл на традиційні і нетрадиційні методи лікування стане досить умовним і згодом перестане існувати.
Надзвичайно актуальним є нині стародавнє латинське прислів’я: «Природа лікує — лікар діагностує». Приорітет природи у лікуванні захворювань, правильне використання лікарями природних факторів для зцілення хворих і тих, які страждають, дадуть свої щедрі плоди добра і милосердя.
Відкрите практичне заняття з елементами майстер-класу за допомогою нетрадиційної медицини з предмету «Іноземна мова»(за професійним спрямуванням) на тему: «Медицина як наука. Альтернативна медицина» було проведено зі студентами групи Л27/III з метою поглиблення знань з даного предмету. Студенти та викладачі поринули у прекрасний світ альтернативної медицини. Присутні насолодилися аромотерапією та корисними фіточаями, релаксували під музико- та кольоротерапію, а також мали можливість спробувати масаж обличчя з використанням равликів.