Керівники коледжів Житомирської області в Новоград-Волинському медичному коледжі
Нещодавно в Новоград-Волинському медичному коледжі відбулося засідання Ради директорів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області, в якому взяло участь 42 директори та заступники з навчальної роботи з 17 коледжів та технікумів нашої області.
У роботі засідання також взяла участь провідний інспектор відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти УОН Житомирської ОДА Теребіж Сталіна Олександрівна, зосередивши увагу присутніх на освітній політиці та основних завданнях вищої школи в умовах реформи.
Голова Ради директорів Ніколенко Олександр Васильович звернув увагу керівників на підвищення якості освіти, забезпечення її інтеграції у Європейський простір, конкурентоспроможності фахівця на ринку праці.
Директор Новоград-Волинського медичного коледжу Солодовник Олена Володимирівна представила колегам досвід роботи свого колективу з використання інформаційно-комунікаційних технологій, створення єдиного інформаційного середовища в закладі, що вирівнює можливості в отриманні однакового доступу до освітньої послуги, забезпечує ефективну комунікацію між усіма структурами коледжу, підвищує якість, швидкість і точність діяльності та полегшує взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу. Керівник коледжу акцентувала увагу на актуальності запровадження внутрішньої інформаційної мережі, значних перевагах функціонування програми «lCloud», особливо у напрямку підвищення якості освіти та повідомила, що вищезазначена програма отримала схвалення МОН та рекомендована до використання в закладах освіти.
З питання «Системне використання інформаційно-комп’ютерних технологій як засобу оптимізації освітньої діяльності комунального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж» Житомирської обласної ради з метою підвищення якості освіти» виступив автор програми «lCloud», методист із запровадження інноваційних комп’ютерних технологій в освітній процес Стаднік Микола Миколайович. Провідний фахівець детально продемонстрував специфіку, переваги та особливості запровадження ліцензійної авторської програми «lCloud». Вищевказане питання привернуло увагу учасників засідання, що підтвердило його значущість та потребу вищих освітніх закладів І-ІІ рівнів акредитації нашої області в подібних інноваціях.
Гостям була проведена екскурсія в музеї історії медицини Новоград-Волинського та знайомлено з навчально-матеріальною базою, методичним забезпеченням, програмними і технічними засобами комп’ютеризації освітнього процесу.
Під час другої частини засідання демонструвалися можливості використання інтерактивних технологій у підготовці практико орієнтованих спеціалістів для галузі охорони здоров’я, а саме відвідування фрагментів відкритих навчальних занять з анатомії людини, хірургії, педіатрії.
Засідання Ради директорів ЗВО І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області, проведене на базі Новоград-Волинського медичного коледжу, завершилось обговоренням піднятих проблем у позитивній атмосфері, виробленням спільного рішення за круглим столом та намірами обмінюватися досвідом і надалі.
Олена Солодовник, директор коледжу