«Нескорені» або повсякдення в умовах війни
З метою показати героїзм українців у боротьбі з окупантами, ознайомити з самоорганізацією оборони, волонтерів у боротьбі з ворогом, поділитися індивідуальним досвідом, виробити свою стратегію виживання та протистояння у російсько-українській війні викладач Ірина Зінчук провела відкрите заняття з історії України ««Нескорені» або повсякдення в умовах війни: індивідуальний досвід, стратегії виживання та протистояння».
Протягом заняття студенти групи Л49/І продемострували свої вміння працювати в групах, для виконання завдань використовували покликання QR-коду, виконували вправи «Таймлайн», «Квадрат Блума», писали історичний диктант, стали учасниками бліц-опитування, давали відповіді на проблемні питання та будували власну стратегію виживання.
Своїм болючим індивідуальним досвідом виживання у війні поділилася Софія Цибатова, студентка ІІ курсу, практичний психолог Юлія Лавринович дала корисні поради як зберегти психічне здоров’я під час воєнного стану.
Ця війна зачепила кожного українця, і кожен з нас відчув її на собі. Вона змінила нас усіх. Ми відкрили себе заново, віднайшли в собі сили і море любові – до рідної землі, до близьких людей. Наші люди навчились збирати гуманітарну допомогу, плести сітки і зустрічати вимушено переміщених осіб. Матері навчились проводжати найрідніших людей і відпускати їх у невідомість. І ми всі щодня з невідомих резервів навчились брати сили, щоб вірити і чекати. І любити так, як навіть не знали, що вміємо.
Ми – нація незламних, адже це перевірено досвідом. Ми – нація нескорених. Ми обов’язково переможемо!
Слава Україні та її героям! Разом – до Перемоги!
Ірина ЗІНЧУК, викладач історії