Хай святиться ім’я твоє, мамо!
У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пісня жайворонка, теплий весняний вітер приносить Свято матері, яке народилося в далекій Філадельфії завдяки зусиллям молодої американки Анни Джарвіс.
Вперше в Україні, на Галичині, це свято відзначалося в 1929 році. У цей день люди в національному одязі йшли зранку до церкви на богослужіння, а пізніше тисячі дітей під звуки музики, з квітами в руках йшли вулицями міст чи сіл до площі, де відбувалося свято. Після 1939 року це свято було заборонене. Але відновлюється Україна, а разом з нею і ті свята, які були дорогими нашому народові. З 1990 року Свято матері повернулося в Україну і святкується у другу неділю травня.
Місяць травень — це місяць Небесної Матері Діви Марії, яка для нашого народу є особливо шанованою, заступницею скривджених і знедолених, яка благословила у хресну путь свого єдиного Сина — Спасителя людства.
І сьогоднішнє свято — це свято Божої Матері, матері України і нашої земної матері, яка дала нам життя. Адже саме вони є тими чистими джерелами, з котрих людина живиться від першого свого подиху на цьому світі до останніх днів життя.
Мама! Мамочка! Матуся! Скільки спогадів, тепла і ласки таїть це магічне слово, бо називає людину, чия любов не знає меж, чиїми грудьми вигодувано цілий світ. Це перше слово, мовлене нами, на все життя залишається дорогим у серці.
Саме Дню Матері був присвячений святковий вечір, який організували та провели студенти групи С73/ ІІ, відділення «Сестринська справа». На свято були запрошені мами студентів, їх викладачі та куратор, ті, які стали другими мамами , а коледж – їх другою домівкою. Дівчатка-студентки пригощали своїх матусь та гостей власноруч приготовленими солодощами. Для своїх мам дівчатка співали чудові пісні, декламували вірші, які дуже розчулили гостей. Підготували презентацію про свої родини, цікаві сімейні фотографії, виставку творчих доробок. Діти веселились разом з мамами, проводили цікаві конкурси, танцювали, співали, демонстрували відеоролики, брали інтерв’ю у дівчаток та їх мам.