Профілактика – основа здорової посмішки
Студенти Звягельського медичного фахового коледжу стали активними співучасниками інформаційної акції щодо збереження здоров’я «Скринінг 40 +». Участь саме нашої команди була в просвітницькій роботі по профілактиці стоматологічних захворювань.

Акцентували увагу на таких знаннях і вміннях: як навчитися користуватися зубними нитками, іригаторами, вміти правильно підібрати кожному члену родини зубну пасту. Бажаючим надавалися також відповіді на запитання: коли треба йти на прийом до стоматолога, чи потрібно робити професійну чистку зубів, яка повинна бути зубна щітка і як часто треба її змінювати та багато інших.
Фахівці місцевого центру первинної медико-санітарної допомоги говорили про причини та ризики у виникненні серцево-судинних та неврологічних захворювань, цукрового діабету та інших хронічних недуг.
Особливий акцент ставився на тому, як потрібно діяти спільно з своїм сімейним лікарем, щоб профілактувати ці хронічні захворювання та відтермінувати розвиток їх ускладнень.
Головний меседж акції: регулярні профілактичні огляди та контроль основних показників здоров’я є запорукою своєчасного виявлення захворювань! А також дозволить уникнути серйозних ускладнень у майбутньому.
Інформаційно – просвітницька робота вчасно надає корисну та правильну інформацію про здоровий спосіб життя, правильне харчування, необхідність фізичної активності, власну гігієну тіла, зубів і навіть думок! Охочим громадянам роздавали цікаві тематичні інформаційні буклети з практичними порадами. Дякуємо всім небайдужим мешканцям нашої громади, організаторам цієї акції, студентам – медикам, сімейним лікарям та медичним сестрам, волонтерам Товариства Червоного Хреста за спільну інформаційно-профілактичну роботу на благо збереження здоров’я наших громадян.

Олег ШЕВЧУК та студенти 49 групи “Лікувальна справа”


