Профорієнтаційна зустріч із представниками «Житомирської політехніки»: нові горизонти для наших студентів
10 квітня у стінах нашого коледжу відбулася профорієнтаційна зустріч із представниками університету «Житомирська політехніка». Захід проходив у межах укладеного меморандуму між закладами.
Основною метою зустрічі стало ознайомлення студентів з можливостями вступу до університету та широким спектром професій, які він пропонує. Особлива увага під час розмови приділялася напрямкам, дотичним до медицини — зокрема, екстремальній психології, клінічній психології та реабілітаційній психології.
Представники університету зуміли знайти живий, цікавий підхід до аудиторії, тож зустріч пройшла у теплій та мотивуючій атмосфері. Багато студентів залишилися в захопленні та почали серйозно замислюватися над подальшим здобуттям вищої освіти саме у сфері психології.






Ця зустріч – лише перший крок у спільній роботі обох закладів, і ми з нетерпінням чекаємо на нові можливості, які відкриває ця співпраця.