Зустріч студентів із ювенальною поліцією: як не стати жертвою маніпуляцій і вербування
Сьогодні для студентів ІІ курсу Звягельського медичного фахового коледжу відбулася важлива зустріч із представниками ювенальної поліції м. Звягеля на тему «Маніпуляції та вербування: як не потрапити в пастку ворога».
Під час заходу правоохоронці розповіли, як розпізнати спроби вербування, що робити у разі такої загрози та чому це особливо небезпечно в умовах російсько-української війни. Особливу увагу було приділено питанням кримінальної відповідальності за співпрацю з ворогом, а також рекомендаціям щодо кібербезпеки.
Окремий блок зустрічі провів викладач дисципліни «Захист України» Микола Стаднік, який зосередив увагу студентів на питаннях захисту особистих даних в інтернеті. Він наголосив на важливості створення власних правил безпеки у цифровому середовищі, навів реальні приклади випадків, коли нехтування кібергігієною призводило до серйозних наслідків.
Також виступив Микола Драч, викладач дисципліни «Громадянська освіта», який акцентував увагу на протидії маніпуляціям та фейковій інформації. Він пояснив, як критично оцінювати отримані дані, уникати впливу пропаганди та зберігати інформаційну гігієну.






Подібні зустрічі є вкрай важливими, адже інформаційна війна триває, і кожен повинен знати, як діяти в ситуаціях ризику. Дякуємо ювенальній поліції та викладачам за корисну та змістовну бесіду!