Декадник природничо-наукових дисциплін
У коледжі з 8 по 19 квітня відбувся традиційний декадник природничо-наукових дисциплін. З метою розвивати у студентів потребу глибокого і творчого оволодіння знаннями, прагнення постійно знайомитись з найсучаснішими досягненнями науки і техніки було проведено ряд позааудиторних заходів.
Конференція з біології на тему «Енергозбереження» ознайомила студентів з альтернативними джерелами енергії. Студенти дізнались багато нового та цікавого про «7 Чудес України» із відеороликів, стенгазет та буклетів.
На конференції з хімії «Енергетичні напої» піднімались питання шкідливості вживання сучасних напоїв. Учасники конференції намагались сформувати переконання, що здоров’я людини закладається саме в перших два десятиліття життя, тому молода людина не може ризикувати своїм здоров’ям і благополуччям майбутніх дітей.
Інтелектуальна гра «У пошуках геніїв» сприяла розвитку пізнавальних інтересів студентів та визначила найкращих математиків коледжу. «Математична галерея» ознайомила студентів з цікавими фактами та творами математичного мистецтва.
Студенти старших курсів провели інформаційно-просвітницьку роботу з тем анатомії людини серед першокурсників, що значно підвищило зацікавленість до вивчення анатомії.
Інтклект-шоу «ПК -«Еврика»» надало студентам можливість продемонструвати свою ерудицію та знання в області інформатики, визначити кращого інформатика.
До всесвітнього Дня космонавтики була проведена науково-практична конференція «Таємниці Сонця», на якій учасники розкрили питання впливу Сонця на людський організм.
З метою систематизувати, закріпити та узагальнити знання, що були отримані під час вивчення курсу «Економічна і соціальна географія світу», сприяти розвитку кмітливості, ерудиції та логіки у студентів проведена вікторина «Цікава географія».
Актуальні питання гігієни, здорового харчування, шкідливих звичок розкрили учасники конференції з екології «Ми за здоровий спосіб життя!».
Інтегрована науково-практична конференція «Старіння – проблема людства?» дозволила поглибити знання студентів про сучасні погляди на проблеми старіння людського організму; підвищити рівень поінформованості з питань геронтології; можливості призупинення процесів старіння; популяризувати необхідність дотримання здорового способу життя для досягнення довголіття.
Протягом всього декадника у фойє коледжу демонструвались науково-популярні фільми з різних предметів для поглиблення знань студентів; проводились олімпіади з біології, хімії, анатомії, латинської мови з метою визначення кращих студентів; в рамках конкурсу демонструвались стенгазети.
Під час підбиття підсумків проведення декадника природничо-наукових дисциплін відбулось урочисте оголошення та нагородження переможців.